Plan zajęć na wrzesień oraz odbiór certyfikacji

Cześć! 👋

Mamy dla Was kilka ważnych informacji, które z pewnością Was zainteresują. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy:

Nowy Plan Zajęć

Najnowszy plan zajęć jest już dostępny – dla KKZ oraz słuchaczy NSB!
Zachęcamy do sprawdzenia aktualności na naszej stronie, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Pamiętajcie, że zawsze możecie tam zajrzeć, aby być na bieżąco z terminami i miejscem zajęć.

Odbiór Certyfikatów Kwalifikacji Zawodowych

Od 10 września 2024 r. będzie można odbierać certyfikaty kwalifikacji zawodowych w siedzibie naszej szkoły. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w godzinach od 10:00 do 16:00. Prosimy pamiętać o zabraniu dowodu osobistego. To ważny moment, który potwierdza Wasze umiejętności i zdobyte kwalifikacje!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, nasz zespół jest gotowy, aby Wam pomóc. Nie wahajcie się z nami skontaktować.

Życzymy owocnej nauki i sukcesów w nadchodzących wyzwaniach! 😊