Ogłoszenie wyników egzaminów zawodowych ZIMA 2024 – ważne informacje dla uczniów!

Cześć 👋

Z wielką uwagą śledzimy Waszą edukacyjną drogę i z radością dzielimy się najnowszymi informacjami od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Oto co musisz wiedzieć o zbliżających się ważnych datach i możliwościach, które czekają na Ciebie:

Dostęp do wyników egzaminów zawodowych:

Od 27 marca 2024 roku sprawdzisz swoje wyniki egzaminów zawodowych z sesji ZIMA 2024. Wszystko, co potrzebujesz, to dostęp do portalu zdającego SIOEPKZ na stronie https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl/.
Zachęcamy do zalogowania się i zapoznania się z wynikami – trzymamy za Was kciuki!

Możliwość poprawy egzaminu:

Jeśli wyniki nie spełnią Twoich oczekiwań, pamiętaj, że masz możliwość poprawy. Zgłoś się do nas, aby złożyć deklarację na egzamin w sesji LATO 2024.

Pamiętaj, masz czas do 4 kwietnia 2024 roku. Nie zwlekaj, przygotuj się do kolejnego kroku na Twojej edukacyjnej ścieżce!

Odbiór certyfikatów kwalifikacji zawodowych:

Odebranie certyfikatu to moment, na który wielu z Was czekało. Od 9 kwietnia 2024 roku zapraszamy Was do szkoły w godzinach pracy, aby odebrać swoje certyfikaty. To dowód na Wasze umiejętności i wiedzę, które otworzą przed Wami nowe możliwości.

Zachęcamy do aktywności:

Twoja przyszłość zaczyna się tutaj! Niezależnie od wyników, pamiętaj, że każde doświadczenie to krok naprzód w Twoim rozwoju. Mamy nadzieję, że wykorzystasz te informacje, aby planować swoją przyszłość i rozwijać swoje pasje.

Masz pytania?
Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami – nasi doradcy są gotowi, aby Cię wspierać na każdym kroku.

Życzymy powodzenia i sukcesów na każdym etapie Waszej edukacyjnej ścieżki!😎